На середу, 21 березня, призначена позапланова зустріч Президента України Віктора Януковича з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Відповідні запрошення у понеділок надійшли від Міністерства культури України, про що Інституту релігійної свободи повідомили представники конфесій.

Порядок денний та час зустрічі не уточнюються.

Відео дня

У ці ж дні мав відбутися закордонний візит делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) до Брюсселю, запланований на 21-23 березня ще з початку року.

Напередодні, 16 березня, під час зустрічі з Віце-прем’єр-міністром України Раїсою Богатирьовою ієрархи Церков повідомили про це та попросили сприяння Уряду в проведенні поїздки з метою презентації очільникам європейських структур позитивного досвіду міжконфесійного діалогу та порозуміння в Україні.

У Брюсселі делегація ВРЦіРО запланувала зустрічі з Президентом Європейської Ради паном Германом ван Ромпеєм, з Європейським Комісаром з питань розширення і політики добросусідства паном Штефаном Фюле, з Верховним представником Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки та Віце-президентом Європейської Комісії пані Кетрін Ештон, з Віце-Президентом Європейського Парламенту паном Яцеком Протасевичем, президентом Європейської Народної Партії паном Вілфредом Мартенсом та з членами Європейського Парламенту.