Євангельські християни-баптисти починають розвивати сімейне служіння в Україні. Як повідомили УНІАН-Релігії у прес-службі  ВСЦ ЄХБ, у Києві відбулась зустріч ініціаторів, які вже мають певний досвід у служінні сім`ям.

Станіслав Грунтковський, керівник відділу благовістя Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ, та ініціатор створення Сімейного служіння зазначив, що 70% людей в церквах – жінки, чиї чоловіки не відвідують богослужінь. Мета сімейного служіння донести Євангеліє усій сім`ї.

С.Грунтковський з дружиною вже впродовж двох років у церкві несуть сімейне служіння, а подружжя Каспрових із Кам’янець-Подільського організувало церкву, яка складається зі сімейних пар.

Відео дня

Ініціатори планують розвивати Сімейне служіння у три етапи.

Перший етап – дошлюбна підготовка. Тобто, консультування пари, яка готується до шлюбу. Сюди входить обов`язкова підготовка церковної пари і по бажанню нецерковної. Також планується проведення подібних семінарів на молодіжних клубах та конференціях.

Другий етап – школа подружнього життя, метою якої є зміцнення існуючих сімей, допомога будувати шлюб згідно Слова Божого. Для цього планують збирати малі групи для подружніх пар, де розглядатимуть сімейні та духовні теми. Також проводитимуться сімейні табори, фестивалі сім`ї, сімейні клуби.

Третім етапом має стати кризове консультування сімей, які переживають проблеми у стосунках або й перебувають за крок до розлучення.

Станіслав Грунтковський зазначає: "Ми віримо, що служіння сім`ї допоможе також благовістити нецерковним сім’ям". Учасники зустрічі вважають, що за сімейне служіння має відповідати не чоловік чи жінка, а подружня пара разом.

На даному етапі ініціатори служіння формують національну команду, шукають сім`ї, які мають подібний досвід.