Священний Синод УПЦ під головуванням митрополита Онуфрія реорганізував церковні структури і провів кадрові зміни

18:35, 16 вересня 2014
Православ`я
108 0
1

В Успенській Києво-Печерській лаврі, під головуванням митрополита Київського і всієї України Онуфрія 16 вересня відбулося засідання Священного Синоду УПЦ, на якому були реорганізовані церковні структури і проведені кадрові зміни.

У Києво-Печерській лаврі відбулося засідання Священного Синоду УПЦ (журнали від 16 вересня)

Зокрема, були розглянуті питання з реорганізації Синодальних установ Української Православної Церкви. Утворено Митрополичу Раду з питань культури під головуванням Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. До складу Митрополичої Ради з питань культури включено Синодальний відділ Української Православної Церкви «Місія “Церква і культура”». Створено Синодальний просвітницький відділ Української Православної Церкви. Його Головою призначено протоєрея Георгія Коваленка.

Синодальний інформаційно-просвітницький відділ Української Православної Церкви перетворено у Синодальний інформаційний відділ Української Православної Церкви. Головою Синодального інформаційного відділу Української Православної Церкви призначено єпископа Ірпінського Климента, вікарія Київської Митрополії.

Для організації та підтримки соціальних ініціатив утворено Синодальний відділ Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань. Головою  призначено протоєрея Владислава Діханова.

Реорганізовано Відділ благодійності та соціального служіння шляхом приєднання його до Синодального відділу Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань.

Функції Комітету з біоетики та етичних питань віднесено до компетенції Синодального відділу Української Православної Церкви з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів.

Питання пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів віднесено до компетенції Синодального відділу Української Православної Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.

Також, за рішенням Священного Синоду відбулися наступні кадрові зміни.

Митрополита Кам’янець-Подільського і Городоцького Феодора призначено Головою Церковного Суду Української Православної Церкви.

Керуючим Чернівецько-Буковинською єпархією призначено  архиєпископа Хотинського Мелетія.

Єпископом Хотинським, вікарієм Чернівецько-Буковинської єпархії призначено архимандрита Євсевія (Дудку). 

Єпископом Краснолиманським, вікарієм Горлівської єпархії призначено єпископа Аліпія (Погребняка).

Вікарним єпископом Одеської єпархії віднині є архимандрит Віктор (Биков), клірик Одеської єпархії.

Єпископом Угольським, вікарієм Хустської єпархії тепер є єпископ Антоній (Боровик).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter