Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Керуючий справами УПЦ: Церква закликає до негайного звільнення спостерігачів ОБСЄ

Українська Православна Церква закликає до негайного звільнення спостерігачів ОБСЄ.

Як повідомили УНІАН у митрополії Української Православної Церкви про це сьогодні заявив керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич) під час зустрічі у Києво-Печерській лаврі з головою спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні паном Ертугрулем Апаканом.

Зокрема, митрополит Антоній сказав, що Українська Православна Церква засуджує це затримання й «закликає тих, від кого це залежить, до негайного і безумовного звільнення представників ОБСЄ, а також і інших людей, які утримуються в полоні та є непричетними до безпосереднього військового протистояння».

У свою чергу, представник ОБСЄ нагадав, що 26 і 29 травня 8 спостерігачів було захоплено в полон на Сході України і наразі їхнє місцезнаходження невідомо. Дипломат попросив посильного сприяння Української Православної Церкви у звільненні згаданих спостерігачів місії ОБСЄ.

Під час зустрічі також було зазначено, що Українська Православна Церква робить все можливе, щоб утримати українське суспільство від сповзання у прірву повномасштабної громадянської війни та постійно закликає співвітчизників уникати насилля й намагатися знайти мирний вихід з ситуації, що склалася.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку