9 квітня, у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Співпраця влади і Церкви — запорука спокою, миру та безпеки на Київщині». Українську Православну Церкву  представили  вікарій Київської Митрполії єпископ Обухівський Іона та секретар Бориспільскої єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук.

Під час зустрічі очільник регіону Володимир Шандра та керівники церковних конфесій говорили про важливість духовного виховання дітей та молоді в умовах суспільно-політичної ситуації в країні.

Голова Київської ОДА наголосив, що саме сьогодні до Церкви є колосальна довіра з боку людей: «Ми повинні чітко усвідомити, що спільними зусиллями влади та духовенствами можна віднайти шляхи порозуміння та примирення українського народу. Адже Церква сприяє духовному вихованню нації, дає розуміння, що добрі справи, любов та повага до ближнього єднають наш народ. Переконаний, сьогодні не повинно бути різноголосся та байдужості, бо як і перед чиновниками, так і перед священнослужителями, стоїть одна мета».

У свою чергу, представники релігійних конфесій висловили сподівання, що Церква, виконуючи свою безпосередню місію молитовно, зуміє допомогти країні вийти з нинішньої кризової ситуації, а також зберегти мир та спокій.

Зокрема,  протоієрей Костянтин Пилипчук зазначив, що лише у мирній площині суспільство може віднайти спільні рішення будь якої проблеми, а молитва за мир допоможе зупинити агресію.

church.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram