9 квітня, в Києво-Печерській Лаврі відбулася Координаційна рада Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви. Під головуванням голови СІПВ УПЦ протоієрея Георгія Коваленка, за участю співробітників відділу, в засіданні взяли участь керівники єпархіальних інформаційно-просвітницьких відділів з Луцька, Харкова, Львова, Вінниці, Мукачева, Херсона, Донецька, Сум, Дніпропетровська та Луганської області.

На Координаційній раді зокрема було розглянуто питання проведення весняного, ІХ Фестиваля ЗМІ православних. За попередньою інформацією, ФестЗМІ буде проведено з 19 по 22 травня 2014 року в м.Вінниці. Основна тема – питання соборних православних медіа, їхнього розвитку та функціонування у сучасному контексті.

Також учасники наради обговорили питання рекомендованих церковних ЗМІ: до переліку було додано дитячий журнал «Серебрянный звоночек» (Луганська єпархія). Окремо порушувалася проблема розповсюдження рекомендованих ЗМІ в єпархіях та діяльність тих ЗМІ, які не мають благословення священноначалля УПЦ. Детальніше питання рекомендованих ЗМІ було вирішено обговорити на майбутньому фестивалі.

Православіє в Україні

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram