Керуючий справами УПЦ зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні

21:52, 03 квітня 2014
0 0
Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Болгарії

3 квітня з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковиньського Онуфрія відбулася робоча зустріч керуючого справами Української Православної Церкви, ректора Київських духовних шкіл митрополита Бориспільського та Броварського Антонія з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні паном Красиміром Мінчевим.

На початку зустрічі пан Посол відмітив історичне значення Україно-Болгарських відносин для історії обох народів. У свою чергу владика митрополит зазначив, що духовні та освітні зв'язки між нашими народами мають давню історичну традицію, зокрема, в 19 - початку 20 століть випускниками Київської духовної академії були багато видатних церковних, державних та громадських діячів Болгарії.

Сторони обговорили співпрацю в галузі освіти, культури та церковного окормлення болгарської діаспори України. У зустрічі також взяли участь другий секретар посольства Болгарії в Україні пані Ісмегюл Ахмед, радник Посольства Петро Танєв, секретар ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич і старший помічник ректора КДА з навчально-методичної роботи архімандрит Сильвестр.

На завершення митрополит Антоній і пан Красимир Мінчев висловили задоволення результатами зустрічі та обмінялися пам'ятними подарунками.

КДАіС

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter