Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри: Бажаю всім нашим вірним, щоби вони знайшли в собі сили простити один одного

20:39, 24 лютого 2014
0 0
Митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій (Березовський) у Чернівцях. Фото Василя Кияшко / УНІАН

Після засідання Священного Синоду, на якому митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія було обрано Місцеблюстителем Київської митрополичої кафедри, владика дав коментар телепрограмі «Православний вісник».

«Я бажаю всім нашим вірним, щоби вони знайшли в собі сили простити один одного, — зазначив зокрема він. — Якщо хтось шось проти кого має, треба знайти в собі сили потерпіти ближнього, тому що в терпінні — філософія і мудрість життя».

«Церква завжди звершувала місію спасіння людської душі, — сказав владика Онуфрій. — І знаходячись у різних політичних, соціальних умовах, Церква завжди намагалась саме цю місію звершувати.

Тому що на землі все міняється. Змінюються політичні віяння, ідеї людей, погляди на життя. Але Вічність залишається Вічністю, і вона чекає на кожну людину. І ми намагаємося відноситися до всіх конфліктів, до всіх негараздів життя, що їх зустрічають наші вірні на своїй дорозі, як до випробувань, якими Бог перевіряє, до якої ступені в нас є віра, любов, повага до ближнього.

І Церква завжди виховує людей в дусі любові до Бога і до ближнього. Бо одне не може бути без другого.

І сьогодні, в цей складний час, ми молимося, ми всі переживаємо — і ієрархи, і священики, і миряни. Ми молимося, аби Бог дав кожному зрозуміти своє місце в житті, зрозуміти своє призначення в житті, і щоби земні випробування не знищили в нашому серці отого безцінного скарбу — любові до Бога і до ближнього, яку в нас хоче бачити Господь».

"Православие в Украине"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter