П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

У Росії пропонують заборонити сцени підліткового насильства на ТБ

У Держдуму Росії внесено законопроект, що забороняє показувати в денні години по телебаченню сцени насильницьких і жорстоких дій, які здійснюють підлітки, пише "РГ".

Головною новиною останніх декількох днів було захоплення заручників, розстріл вчителя і поліцейських в середній московській школі. З екранів у всіх подробицях смакувалися жахи цієї історії. А головним антигероєм, всієї цієї інформаційної хвилі був старшокласник з неврівноваженою психікою.

Законопроект пропонує доповнити статтю 4 закону про ЗМІ частиною такого змісту:

" Забороняється з 7.00 до 24 годин розміщення в інформаційно-телекомунікаційних мережах повідомлень і демонстрація зображень, що містять інформацію про злочини чи інших протиправних діях, пов'язаних з демонстрацією та описом жорстокості, фізичного та ( або) психічного насильства, скоєних особами у віці до 18 років".

На думку одного з авторів цієї поправки, депутата Держдуми Ярослава Нілова, демонстрація з екранів злочинів, скоєних підлітками, провокує психічно нестійких однолітків до насильства над особистістю, до нанесення каліцтв, крові та вбивства. Ці сцени притупляють здатність молодих людей до співчуття.

Рravoslavie.ru

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку