Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

На Волині діти молилися про мир у державі (фото)

Всеукраїнську дитячу молитву за мир у державі ініціювала Українська Православна Церква. День за днем це благання чистих і щирих сердець звучить у різних куточках України.

Цієї неділі на молебень у храмі при Волинській духовній семінарії зібралися учні недільної школи та їхні батьки. Молебень відслужив директор недільної школи ієромонах Ілля (Вишневський).

Ця невеличка Божа служба була незвичайною не тільки великою присутністю у храмі дітей, дітей різного віку, а й тим, що ніщо не відволікало їх від слів молитви. Служба – із тих, коли моляться не тільки уста, а й душі, бо так зворушливо звучали спільно прочитані «Царю небесний» та «Отче наш». І у слова «Господи, помилуй!» і дітки, і дорослі вкладали усі свої сподівання.

Отець Ілля каже, що молебень, відслужений для дітей і з участю дітей, має особливе значення. Українські діти нині цілком розуміють, що у державі відбувається щось недобре, бо про протистояння і барикади громадян однієї країни говорять у їхніх родинах. А діти – це простота, це чисті серця і щирі душі, до семи років вони навіть Святе Причастя приймають без сповіді, бо вважається, що ще не мають перед Господом гріхів, у яких би мали каятися.

Тому ми мусимо мати сподівання, що Господь швидше почує дитячі молитви і дасть нам шанс на порозуміння. Під час цього молебню усі, здавалося б, давно відомі слова молитов звучать по-особливому: це тому, що звучать вони на часі, і актуальні, як ніколи. «І очисти нас від усякої скверни, і спаси, блаже, душі наша»: це те, що так нині необхідне всьому українському суспільству.

Прес-служба Волинської єпархії

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку