У Харкові школярі, студенти та вчителі молилися про мир в Україні (фото)

13:47, 03 лютого 2014
0 0

Дитячий молебень про мир в Україні відбувся в Благовіщенському кафедральному соборі Харкова з благословення митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія.

Нагадаємо, Всеукраїнську дитячу молитву про мир в Україні ініціювала Українська Православна Церква в зв'язку з загостренням ситуації в країні. На молебень прийшли діти з батьками, учні недільних шкіл, студенти, вчителі.

«Дитяча молитва уклінна - це особливий випадок. Здавна на Святій Русі, коли були важкі часи, діти збиралися і молилися Господу, адже дитяча душа - це щира душа. Якщо дорослі не вміють прощати, то діти на все реагують зі своєю дитячою простотою. Тому, як каже Святе Письмо, багато в чому ми повинні брати приклад з дітей, у них навчитися цій простоті, відношенню і любові один до одного», - сказав протоієрей Йосип Денькович.

«Господь нас створив усіх різними і, напевно, від цього в світі жити цікаво. Але, на жаль, люди іноді забувають головну заповідь, що потрібно один одного любити і ставитися з розумінням. Зараз такий час настав, що це розуміння пішло. Ми закликаємо до дитячої молитві дуже рідко, але це в традиції нашої Православної Церкви. Молитва чистої дитячої душі вище всіх молитов. Ми небайдужі до того, що зараз відбувається в Україні, і хочемо допомогти нашій країні, причому всім регіонам. Ми, як батьки, сприймаємо сварку між нашими духовними дітьми дуже болісно і хочемо, щоб всі примирилися - це дуже важливо зараз», - зазначив ієрей Сергій Белянов.

Під час молебню про мир в Україні дорослі і діти встали на коліна і звернулися до Небесного Батька.

Сюжет "Подробности-ТВ"

«Я прийшов сюди, щоб помолитися за країну, за всіх, щоб всі жили мирно, щоб не почалася війна у нас в країні. Люди повинні дружити, нікого не ображати, завжди дотримуватися заповідей Божих», - сказав Данило, 8 років.

«Я прийшла сюди молитися за те, щоб на землі не було ніколи війни, щоб ніхто не сварився і всі жили добре і вірили в Бога», - розповіла Софія, 6 років.

«Я прийшов сюди, щоб помолитися, і вважаю, що це обов'язок кожної людини перед своєю країною. Перш за все треба бути людиною, прощати, і тоді в нашій країні буде справжній мир. Сьогодні Україні і народу не вистачає розуміння, доброти, справжнього родинного тепла», - сказав Костянтин, 15 років.

Православіє в Україні

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter