В День міліції правоохоронці молилися у Києво-Печерській лаврі

18:10, 20 грудня 2013
0 0

З нагоди 22-ї річниці Дня міліції

20 грудня, з благословення Предстоятеля Української православної церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, у Свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври, був відслужений урочистий молебень з нагоди 22-ї річниці Дня міліції, повідомляє Сhurch.ua.

Очолив богослужіння голова Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні військового духовенства Української православної церкви.

За богослужінням молилися: Міністр внутрішніх справ України генерал внутрішньої служби України Віталій Захарченко, заступники міністра та члени Колегії Міністерства внутрішніх справ України, а також понад 200 правоохоронців: генералів, офіцерів, курсантів, ліцеїстів та солдатів Київського гарнізону.

Голова Військового відділу, звертаючись до присутніх, зазначив, що правоохоронці, як ніхто інший, повинні відчувати відповідальність перед людьми – громадянами своєї країни, своїм колективом, товаришами по службі і країною в цілому.

Після завершення молебню члени Колегії та військове духовенство УПЦ поклали квіти до пам’ятника загиблим міліціонерам, що на Соломенській площі міста Києва.

Згодом заступник голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архімандрит Лука (Винарчук) взяв участь в урочистому зібранні, яке відбулося в Центрі культури і мистецтва МВС України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter