Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

В Сирії єпископ закликав братися до зброї задля захисту монастирів

Не можемо сидіти, склавши руки

Єпископ Православної Церкви Антіохійського Патріархату (Сирія) Лукас Ель Хурі якось сказав, що "кожен молодий християнин, хто міг би робити це, повинен взяти в руки зброю, щоб захищати Сирію, церкви та монастирі. Ми не можемо сидіти, склавши руки."

Але Православна Церква не сприймає таких закликів. У відповідь архієпископ Жак Бенан Хіндо заявляє: "Як представники Церкви, ми не можемо провокувати християн ставати до зброї та брати участь у конфлікті. Ми не маємо права провокувати молодь на такі вчинки. Це абсолютно суперечить Євангелію та християнському вченню як такому... Необережні заклики такого роду поставлять християн під загрозу стати жертвами насильства".

Ситуація, в якій ми опинилися, спонукає кожну людину, тим більше - християнина, зробити свій власний вибір по совісті," - додав архієпископ Хіндо. "Минулого року уряд запропонував мені 700 автоматів Калашникова, які будуть розподілені серед християн нашого регіону, і ще тисячу для людей Камишли, але я відмовився. Ми проти насильства, з якою б метою воно не застосовувалося!»

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку