РПЦ спростувала інформацію про призначену зустріч патріарха Кирила з папою РимськимЗаступник голови Відділу зовнішніх церковних зв`язків (ВЗЦЗ) Московського патріархату архімандрит Філарет (Булеков) спростував інформацію, що з`явилася напередодні в ряді ЗМІ про можливу зустрічі патріарха Кирила з папою Римським Франциском, повідомили РІА Новости в Синодальному інформаційному відділі Руської православної церкви.

"Розповсюджувані різними, в тому числі закордонними виданнями припущення про можливу дату або місце подібної зустрічі з посиланням на слова голови ВЗЦЗ митрополита Іларіона, є вигадками журналістів. Митрополит Іларіон таких заяв не робив", - заявив архімандрит Філарет.

За його словами, потенційна можливість зустрічі патріарха з папою Римським ніколи не відкидалася Руською православною церквою і обговорення цього питання йде багато років. У той же час, Московський патріархат завжди наполягав на тому, що така зустріч повинна бути ретельно підготовлена не стільки протокольно, скільки змістовно.

Відео дня