У Києві відбудеться конференція до 1025-річчя хрещення Київської Русі

18:55, 30 травня 2013
Православ`я
27 0

5 червня - Інститут культурології АМУіі

Інститут культурології Академії мистецтв України 5 червня 2013 року проведе Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Духовні цінності християнства в українській культурі: віхи тисячоліть»,повідомляє ІРС.

До участі в науковій дискусії запрошені вчені, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які займаються розвитком дослідницьких та практичних проблем процесів культуротворення.

Метою конференції, яка проводиться з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі, є обговорення актуальних питань і поглиблення наукового осмислення ролі християнських цінностей в розвитку української культури та культури слов’янських народів.

Тематика заходу охоплює такі проблеми:

Історичні, світоглядні та культурологічні візії подієвого та змістовного значення християнізації слов’ян в європейському контексті.
Духовні цінності християнства у матеріальній та духовній культурі України та слов’янських народів.
Християнські цінності – орієнтири духовного розвитку особистості людини.
Православні духовні цінності: релігійно-філософський погляд на сім’ю.
Духовність православного іконопису.
Співпраця церкви з навчальними закладами у питаннях виховання молоді.

Науково-практична конференція відбудеться на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м.Київ, вул. Пирогова, 9). Інформацію про участь можна отримати за телефонами: (044) 235-7228, 235-7459 або електронною поштою: info@icr.kiev.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter