Квітковий годинник в Києві оформлять на честь 1025-річчя Хрещення Русі

17:03, 08 квітня 2013
Православ`я
36 0

Висадять понад 50 тисяч квітів

До Дня Києва квітковий годинник будить оформлений по тематиці святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Про це сказав 8 квітня генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Царенко під час проведення прес-конференції з благоустрою міста, повідомили в КМДА. «Могутність і велич Київської держави ми намагалися символічно передати в композиції квіткового годинника до Дня Києва.

Час іде і все змінюється, але залишаються вічні християнські цінності. Стилізовані кольори давнини червоно-жовтого сонця-циферблата досягнуті завдяки колеуса лимонно-жовтого і бегонії червоного. Обрамлення годинника в спокійних тонах з обрисом церков, пишною зеленю і дніпровськими хвилями поєднує час старовини і сучасності », - зазначив він. Площа композиції займає більше 300 кв. м., а на квіткове оформлення планується висадити понад 50 тисяч квітів.

Також буде використано близько 1000 кг мармурової крихти. Нагадаємо, квітковий годинник був створений в 2008 році. Протягом цього часу дизайн та оформлення композиції змінюється кожен сезон по проектам «Київзеленбуду». Зараз ведуться налагоджувальні роботи, які закінчаться через два тижні, а до кінця квітня повинні розкритися блакитні незабудки, які були висаджені в минулому році.

СЕГОДНЯ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter