У Запоріжжі священики вийшли на екологічний суботник

00:04, 02 квітня 2013
Православ`я
0 0

Прибрали територію парку

Священики і парафіяни запорізьких храмів, разом із правлячим архієреєм єпархії архієпископом Запорізьким і Мелітопольським Лукою прибрали територію парку культури і відпочинку «Дубовий гай», повідомляє сайт «Православіє в Україні».

Рідкісні в цю пору відпочиваючі були чимало здивовані, коли на територію парку висадився трудовий екологічний десант. Десятки людей, чия професійна приналежність не викликала жодних сумнівів, прибирали торішнє листя і сміття.

«Екологічний суботник, проведений сьогодні Запорізькою єпархією, не стане одноразовою акцією. Позиція Православної Церкви з актуальних питань екології добре відома. Що ще раз було підтверджено на минулому Освяченому Архієрейському Соборі Руської Православної Церкви. Все людство несе відповідальність за стан природи - творіння Божого», - сказав архієпископ Лука.

Він підкреслив, що від чистоти навколо нас ми прийдемо до чистоти в наших душах.

«У всякому разі, наші діти, звикнувши до чистоти в транспорті і на вулицях міста, не зможуть жити по-іншому. Маленький принц із сторінок роману А.С.Екзюпері розповідав про таке тверде правило: встав вранці, умився, привів себе в порядок - і відразу ж приведи в порядок свою планету», - зазначив єрарх.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter