Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло (Лебідь) обурений тим, що українські телеканали активно висвітлювали події з Ватикану з обранням нового Папи і залишили поза увагою вибори Болгарського та Антіохійського Патріархів.

Думку митрополита УПЦ (МП) поширила прес-служба Києво-Печерської Лаври.

Митрополит невдоволений тим, що з екранів телевізорів постійно твердили: «Ми вибрали Папу! У нас є Папа».

«У них може і Папа, а у нас Блаженніший митрополит Володимир. Тому не треба заявляти, що «ми вибрали» від імені всього народу», – наголосив Митрополит Павел.

Обурило намісника Лаври і те, що ЗМІ захоплено характеризували Папу Франциска, як противника одностатевих шлюбів, абортів. За його словами, Православна Церква виступала і виступає проти содомізму, проти вбивства дітей, але «чомусь православних патріархів і єпископів наші канали не показують і не розказують про їх просвітницьку діяльність в цих питаннях».

Також настоятель Києво-Печерської Лаври вважає, що любов Папи до України базується виключно на бажанні зробити цю країну католицькою, попри те, що тут дуже багато православних християн. Разом з усіма цими обуреннями владика надіється, що новий Папа продовжуватиме справи свого попередника, який був прихильним до Православної Церкви.

Як відомо, 19 березня у Римі відбулася інавгурація Папи Франциска.

На урочистість прибули делегації з 132 країн, зокрема глави 34 держав. Вперше в історії на інавгурацію новообраного Папи приїхав Вселенський Патріарх Варфоломій I.

Загалом до Ватикану прибули представники 15-ти Православних Церков світу, представники Протестантських Церков.

Вголос