Відбулося засідання Священного Синоду УПЦ

19:54, 20 грудня 2012
0 0

20 грудня, в синодальному залі резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулося розширене засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.Засідання Священного Синоду розпочалося словом Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та доповіддю керуючого справами УПЦ про церковне життя у 2012 році та діяльність Синодальних установ УПЦ. Журнали.

20 грудня, в синодальному залі резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулося розширене засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Участь у засіданні взяли члени Священного Синоду УПЦ та голови Синодальних установ.

Засідання Священного Синоду розпочалося словом Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та доповіддю керуючого справами УПЦ архієпископ Бориспільський Антоній про церковне життя у 2012 році та діяльність Синодальних установ УПЦ.

Після перерви Священний Синод продовжив роботу у звичному режимі.

 

ЖУРНАЛИ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter