УПЦ просить міліцію та владу Києва прибрати з вулиць саєнтологів

08:42, 19 грудня 2012
0 0

Агітують на Хрещатику

Представники Всеукраїнського апологетического центру Іоанна Златоуста, що діє під опікунством епископа УПЦ Іони (Черепанова), голови Синодального відділу у справах молоді, написали звернення до голови КМДА Олександра Попова, прокурора Києва Анатолія Мельника та начальника міліції Києва генерал-лейтенанта Олексія Крикуна з закликом припинити діяльність релігійної громади саєнтологів, повідомляє РіСУ з посиланням на портал "Релігія в Україні".

"На вулиці Хрещатик, 12 постійно агітують сектанти. Їх назва «Церква Саентології», - йдеться у зверненні місіонерів УПЦ. - Представники «Церви Саентології» в супереч вимогам ст.ст.160, 160-2 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення займаються незаконною торгівельною діяльністю".

Окрім того, зазначається у зверненні, "одночасно при здійсненні незаконної торгівельної діяльності представники «Церкви Саентології» проводять на місці агітацію і вербування людей із запрошенням в секту, що призводить до порушення встановленого порядку щодо проведення зборів (ст. 185-1 КУпАП)".

Подібну діяльність представники Всеукраїнського апологетического центру Іоанна Златоуста розцінюють "як публічний захід, який в обов’язковому порядку підлягає відповідній реєстрації у відповідних органах, з метою забезпечення громадського порядку (ст. 21 Закону України « Про свободу совісті» )".

Оскільки Церква саєнтологів не має в Києві офіційної реєстрації, місіонери УПЦ "просять припинити діяльність незареєстрованої релігійної громади".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter