В Одесі помер відомий старець - схиархімандрит Іона

16:23, 18 грудня 2012
117 0

Була важка хвороба хребта

На 88-му році життя після важкої тривалої хвороби помер духівник Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря схиархімандрит Іона (Ігнатенко), повідомляє пресс-служба Одеської єпархії.

Відспівування і поховання духівника відбудеться в суботу 22 грудня після Божественної літургії в Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі. Заупокійне богослужіння звершить митрополит Агафангел.

У знаменитого старця була важка хвороба хребта. Учень преподобного Кукші Одеського був відомий далеко за межами України. До нього приїжджали віруючі з усього колишнього Союзу - отримати благословення, запитати духовної поради, попросити помолитися. Отець Іона, за словами віруючих, також володів даром зцілення за молитвами до Господа.

Одеська єпархія УПЦ просить молитов за cпокій схиархімандрита Іони.

*** Отець Іона народився в 1925 році в багатодітній сім`ї і був дев`ятою дитиною. Під час Великої Вітчизняної війни в тилу трудився на оборонному підприємстві. У мирний час працював трактористом, шахтарем, і на нафтових промислах. Ближче до 40 років захворів на туберкульоз"... А потім раптом прийшов момент, коли він зрозумів, що жити так не можна і пора душу рятуват ..." - Розповідав Отець Іона парафіянам. Будучи в лікарні, і бачачи, як навколо вмирають, він присягнувся Богові, що якщо Господь його зцілить, то він піде у монастир. І було майбутньому Старцю видіння Пресвятої Богородиці, яка вказала йому на Одеський Свято-Успенський монастир. З тих пір більше 40 років отець Іона знаходився в чернечому постригу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter