Єрусалимський Патріарх Феофіл відвідав Києво-Печерську Лавру

00:34, 26 квітня 2012
Православ`я
9 0

Очолив у храмі молебень

25 квітня, під час перебування у столиці України, Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви Блаженніший Патріарх Феофіл ІІІ відвідав Святу Успенську Києво-Печерську Лавру.

Біля Святих воріт обителі Патріарха Феофіла зустрів Керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, духовенство Лаври, столиці, викладачі та студенти Київських духовних шкіл.

Далі у храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських Патріарх Феофіл очолив молебень.

По завершенні богослужіння від імені Української Православної Церкви Блаженнішого Патріарха привітав Керуючий справами архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан.

У слові-відповіді Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви привітав духовенство та віруючих нашої Церкви із святом Воскресіння Христового, що нині триває, та зокрема відзначив:

«У нас сьогодні було можливість обмінятися пасхальними вітаннями та сказати один одному «Христос Воскрес!» із високоповажним і шанованим ієрархом, Предстоятелем Української Православної Церкви, якого шанують не тільки тут в Україні, але який є також світочем для усього православного світу. У його особі ми побачили Воскресіння Христове. Бажаю, щоби світло Христове просвітило кожного з нас, щоби ми передали це світло нашим ближнім».

Українська Православна Церква

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter