УПЦ проведе Всеукраїнські збори духовенства, яке опікується ув’язненими

10:46, 24 квітня 2012
Православ`я
0 0

Синодальний відділ Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира 26 - 27 квітня 2012 року у Києво-Печерській Лаврі проводить збори духовенства Української Православної Церкви, яке опікується засудженими до позбавлення волі.

Як повідомляє сайт Державної пенітенціарної служби України, збори будуть присвячені темі «Сучасна практика пастирської роботи в місцях позбавлення волі. Співпраця з громадськими та благодійними організаціями».

Завданням цього форуму тюремного духовенства є обговорення організаційних аспектів надання духовно-пастирської, моральної і благодійної допомоги особам, які перебувають в місцях позбавлення волі, обмін досвідом, напрацювання варіантів взаємодії державних, громадських і релігійних організацій.

На зборах буде представлений досвід надання духовної опіки різним категоріям засуджених, обговорені питання взаємодії з представниками Державної пенітенціарної служби України задля плідного використання прийнятних сучасних досягнень співпраці Церкви і пенітенціарних установ.

Під час зборів планується відкриття Всеукраїнської виставки робіт з художньо-прикладної творчості засуджених до позбавлення волі «Великодня писанка» в лекторії Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Організаторами виставки є Синодальний відділ Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи спільно з Державною пенітенціарною службою України та Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Акредитація преси для висвітлення зборів духовенства проводиться за тел./факс: (044) 255-12-59, (095) 387-61-24,

e-mail: stvolodymyrchurch@ukr.net

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter