В Пасхальну ніч Предстоятель УПЦ молився у Києво-Печерській Лаврі

05:34, 15 квітня 2012
Православ`я
9 0

Та у Покровському монастирі

У ніч з 14 на 15 квітня Предстоятель Української Православної Церкви очолив Пасхальну утреню, котре вже п’ятий рік поспіль звершувалось на площі перед Свято-Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський Павел, голова ВЗЦЗ УПЦ, ректор Київських духовних шкіл архієпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи - Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон та Броварський Феодосій, а також лаврське духовенство.

Разом із Первосвятителем у Лаврі молились тисячі віруючих. На богослужінні також молилися: Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ, прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ, голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН, члени Уряду, народні депутати та інші високопосадовці.

По завершенні утрені Блаженніший Митрополит Володимир відбув до Свято-Покровського жіночого монастиря м. Києва, де у соборному Свято-Миколаївському храмі очолив Божественну літургію. Йому співслужили - архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та духовенство монастиря.

Наприкінці богослужіння, Архіпастир поздоровив віруючих із святом Пасхи.

Українська Православна Церква

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter