Прем'єр-міністр України відвідав Києво-Печерську Лавру

01:48, 14 квітня 2012
Православ`я
0 0

На запрошення намісника

На запрошення намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського та Чорнобильського Павла 13 квітня Києво-Печерську Лавру відвідав Прем`єр-міністр Україна Микола АЗАРОВ. Главу Уряду, а також міністра культури Михайла КУЛИНЯКА на території Верхньої Лаври зустріли митрополит Павло та Генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторія ЛІСИЦІНА.

Прем`єр-міністр відвідав благодійний ярмарок, що проходить на території Заповідника, де придбав великодній кошик, вишитий рушник, писанки й свічки.

Потім Глава Уряду ознайомився з ходом робіт з реставрації Великої Лаврської дзвіниці та Трапезного храму, а також оглянув Успенський собор, розпис якого знаходиться на завершальному етапі.

Оцінюючи праці з відновлення всесвітньо відомої святині, Микола АЗАРОВ сказав: «Це наше культурне надбання, це наша історія. Ми пам`ятаємо, якою Лавра дісталося нам у спадок. У продовження багатьох років ми докладаємо зусилля для реставрації та відновлення цієї святині. Уряд зробить усе для того, щоб всі наші святині, всі пам`ятники, які у нас є, ми зберегли для майбутніх поколінь».

Lavra.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter