Митрополит Володимир очолив святкову Всеношну

03:47, 07 квітня 2012
Православ`я
0 0

В Києво-Печерській Лаврі

У переддень свята Благовіщення Пресвятої Діви Марії, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир очолив святкову Всеношну в храмі Святої Успенської Києво-Печерської Лаври преподобних Антонія та Феодосія (Трапезному), повідомляє Оrthodox.ua.

Йому співслужили: намісник монастиря митрополит Вишгородський Павел, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи – Макарівський Іларій та Васильківський Пантелеімон.

За богослужінням, Блаженніший Владика привітав паству зі святом Благовіщення та подякував за молитви, які підносили за його одужання.

“Все зробив Господь для нашого спасіння, — зі словом проповіді звернувся Блаженніший Владика. — Він обрав із цього грішного світу Отроковицю Марію, яка стала Його Матір`ю. І ми ублажаємо Бога, Його Пречисту Матір, покладаючи надію на святих угодників. Я сердечно приношу подяку вам за ваші молитви, які ви підносили під час мого захворювання. Нехай Господь вам воздасть Своєю милістю й Своїми щедротами!”

Сьогодні Митрополит Володимир звершить Божественну літургію у Свято-Покровському жіночому монастирі м. Києва.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter