Патріарх Кирил найближчим часом відвідає Польщу

18:50, 30 березня 2012
Православ`я
0 0

Плановий візит предстоятеля РПЦ

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил планує найближчим часом відвідати Польщу, де може зустрітися з представниками католицької церкви, заявив сьогодні журналістам глава Синодального відділу Московського патріархату протоієрей Всеволод ЧАПЛІН.

Він пояснив, що Польща входить до переліку тих країн, які повинен відвідати кожен новообраний предстоятель Руської православної церкви. "У низці візитів, які новообраний предстоятель РПЦ здійснює в інші помісні церкви, намічений і візит в Польську православну церкву. Є підстави думати, що цей візит, що називається, не за горами", - заявив В.ЧАПЛІН.

Священик зазначив, що точна дата візиту та його зміст йому поки невідомі. Однак ЧАПЛТН не виключає, що в програму візиту буде входити зустріч з представниками католицької церкви.

"Природно, якщо буде візит до Польщі, було б дивно ухилятися від контакту з домінуючою, пануючою в країні церквою, яка, між іншим, за останній час оновила й посилила інтерес до діалогу, до взаємодії з РУською православною церквою", - заявив представник РПЦ.

За його словами, в даний час між двома сторонами є регулярні контакти й діалог з питань, що стосуються якщо не єдиної, то взаємоприйнятної в тій чи іншій мірі позиції по складних питаннях.

РИА Новости
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter