Митрополит Володимир звів у новий сан трьох архієреїв УПЦ

17:42, 24 березня 2012
Православ`я
0 0

І провів літургію

24 березня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир вперше (з вересня минулого року) здійснив в Свято-Миколаївському храмі, що при резиденції Предстоятеля УПЦ в Києво-Печерській Лаврі, Божественну літургію.

Йому співслужили: архієпископи - Почаївський Володимир, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр і єпископи - Яготинський Серафим і Городницький Олександр.

Під час Малого входу Блаженніший Митрополит Володимир з нагоди 20-річчя Предстоятельського служіння Української Православної Церкви на Кафедрі Київських митрополитів і з урахуванням церковних заслуг з відродження чернечого життя - відновлення Свято-Успенської Почаївської Лаври, Свято-Пантелеймонівського монастиря м. Києва (у Феофанії), Городницького Свято-Георгіївського ставропігійного чоловічого монастиря - звів у сан митрополита архієпископа Володимира; в сан архієпископа - єпископів Серафима та Олександра.

Також за богослужінням Предстоятель УПЦ висвятив в сан священика, з врученням жовтого наперсного хреста, співробітника Паломницького центру при Відділі зовнішніх церковних зв`язків УПЦ диякона Сергія Бережного.

Сайт УПЦ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter