В Москві презентували збірку великопісних проповідей Патріарха Кирила

14:00, 15 березня 2012
Православ`я
0 0

14 березня в Червоному залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя відбулася презентація книги Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила «Таємниця покаяння. Великопісні проповіді (2001-2011)». ВІДЕО

У заході взяли участь Святіший Патріарх Кирил, архієреї, що співслужили сьогодні Його Святості за Літургією Передосвячених Дарів, члени делегації Єрусалимської Православної Церкви, співробітники Видавничої Ради Руської Православної Церкви і Видавництва Московської Патріархії, а також заступник керівника Адміністрації Президента РФ О.Д. Бєглов, голова Рахункової палати РФ С.В. Степашині льотчик-космонавт В.В. Терешкова.

Відкриваючи захід, до присутніх звернувся голова Видавничої Ради Руської Православної Церкви митрополит Калузький і Боровський Климент.

«Святіший Патріарх, особисто пройшовши шлях аскези, у своїх словах показує, як і в наші часи великим є значення особистої участі людини в справі спасіння. Він відкриває невідомі багатьом таємниці великого почуття єднання з Богом, яке людина переживає у дні Великого посту, — зазначив, зокрема, митрополит Климент. — Немає сенсу описувати риторичний талант Святішого Патріарха — всі ми на власному досвіді не раз відчували дію сили його слова. Святіший Патріарх Кирил багато проповідує, він виголосив тисячі слів, і у збірці, що сьогодні представлена, міститься лише мала їх частина, присвячена Великому посту».

Голова Видавничої Ради нагадав, що в лютому 2012 року книгу Святішого Патріарха «Таємниця покаяння» було удостоєно національної премії «Кращі книги й видавництва 2011 року», і передав Його Святості нагородний диплом.

«Для нас велика честь друкувати труди Святішого Патріарха Кирила», — сказав у свою чергу головний редактор Видавництва Московської Патріархії протоієрей Володимир Силов`єв і повідомив, що книга «Таємниця покаяння» відкриває серію публікацій трудів Його Святості, до роботи над якою приступило Видавництво Московської Патріархії.

Потім до учасників заходу звернувся Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, який розповів про етапи роботи над книгою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter