Православні України збирають підписи за заборону абортів

07:51, 25 лютого 2012
Православ`я
18 0

Інтернет-голосування

Міжнародний рух проти абортів «Воїни життя» домагається законодавчого захисту права на життя для кожної людини з моменту зачаття. За це борються добровольці в різних країнах.

На Україні союзником Руху є Православне рух «Спаси й збережи», який запустив Інтернет-голосування під зверненням, адресованим президенту країни В.Ф. ЯНУКОВИЧУ, голові Верховної Ради В.М.ЛИТВИНУ, прем`єр-міністру М.Я.АЗАРОВУ та міністру юстиції А.В.ЛАВРИНОВИЧУ.

Текст звернення гласить: Грунтуючись на гарантованому Конституцією України правом на життя, та визнаючи внутріутробрий період життя необхідним етапом розвитку людини, враховуючи досвід європейських держав, ми вимагаємо визнати право на життя ненародженої дитини, надати ембріону правовий статус людини, гарантувати захист цього права на законодавчому рівні, для чого внести відповідні зміни й доповнення в Конституцію України, Закони України та підзаконні акти.

Голосування йде тут

Православне рух «Спаси й збережи» створено канонічною Українською Православною Церквою в 2003 році. Очолює організацію священик Владислав СОФІЙЧУК.

Pravoslavie.Ru

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter