Митрополит Київський Володимир зустрівся з ієрархами УПЦ

16:16, 19 лютого 2012
Православ`я
0 0

Обговорювався стан справ у єпархіях

Учора митрополит Київський і всієї України Володимир провів ряд зустрічей у лікарні, де в даний час він проходить курс реабілітації, повідомляє Патріархія.ru.

Під час візиту єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир розповів Його Блаженству про стан справ у Володимир-Волинській єпархії та побажав Блаженнішому владиці якнайшвидшого одужання.

Митрополит Володимир благословив урочисто відзначити в травні поточного року 1020-річчя заснування Володимир-Волинської єпархії.

Блаженнішого владику відвідали ректор Ужгородської української богословської академії імені свв. Кирила й Мефодія архімандрит Віктор (БЕДЬ) та проректор архімандрит Гавриїл (КРИЗИНА). Отець Віктор передав Його Блаженству перший примірник нового факсимільного видання Пересопницького Євангелія.

Блаженніший митрополит Володимир прийняв також директора видавництва «Дух і Літера» К.СІГОВА. Під час зустрічі видавець передав Його Блаженству екземпляр книги священика Анатолія ЖУРАКОВСЬКОГО «Ми спасаємося Його життям», яка була видана з благословення Його Блаженства на початку 2012 року.

Єпископ Броварський Феодосій у ході свого візиту розповів Блаженнішому владиці про стан справ у вікаріатстві, діалозі з представниками державної влади, а також про заплановану на цей рік реставрацію київського Воскресенського храму - пам`ятника жертвам війни в Афганістані.

Блаженніший митрополит Володимир подякував єпископа Феодосія та отців благочинних за їхні праці, дав пораду по влаштуванню церковного життя та вимовив слова повчання напередодні Великого посту.

ПРАВМИР
 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter