Паломницькі організації невдоволені законотворчістю ВР

19:16, 26 січня 2012
Православ`я
0 0

Прийняли текст звернення

Учасники Всеукраїнської конференції з питань паломництва прийняли текст звернення до Предстоятеля УПЦ Митрополита Володимира і Священного Синоду Української Православної Церкви.Про це повідомляє сайт Православіє в Україні.

У документі висловлено занепокоєння проектом Закону «Про паломництво», який зараз розглядають у Верховній Раді України. Учасники Конференції вважають, що ця законодавча ініціатива становить небезпеку для паломництва як явища духовного життя, і, в разі вступу законопроекту в дію, призведе до комерціалізації паломництва. У зв`язку з цим делегати конференції просять Предстоятеля і Синод Української Православної Церкви звернутися до Верховної Ради Україні з проханням призупинити розгляд Закону «Про паломництво».

Під час Конференції також обговорювалися перспективні напрями розвитку паломництва та можливість відвідування православних святинь, які перебувають у віданні історико-культурних заповідників та музеїв.

Всекураїнська конференція з питань паломництва розпочала свою роботу 24 січня. Участь у ній взяли більше ніж сто керівників і співробітників паломницьких служб зі всіх єпархій УПЦ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter