Американське подружжя засудили до 6 років за лікування сина молитвами

11:05, 02 листопада 2011
Православ`я
9 0

"Церква послідовників Христа"

Суд округу Клакамас в американському штаті Орегон засудив більш як до шести років ув`язнення подружжя, визнане винними у ненавмисному вбивстві власної новонародженої дитини. Батьки входять до місцевого відділення "Церкви послідовників Христа", яка не визнає офіційну медицину і практикує зцілення молитвами.
"Коли докази були зібрані і свідки дали свідчення, у мене і присяжних не залишилося сумнівів у тому, що ця смерть просто не мала статися", - заявив окружний суддя Роберт Херндон.
Як повідомлялося раніше, Шеннон Хікман народила сина вдома у 2009 році. Новонароджений, що з`явився на світ на два місяці раніше терміну з недорозвиненими легенями, страждав від стафілококової інфекції. Його батько Дейл заявив, що молився про одужання сина.
Молитви виявилися неефективними, і менш ніж через дев`ять годин хлопчик помер. На думку медичних експертів, при своєчасному зверненні за медичною допомогою у немовляти були практично 100-відсоткові шанси вижити.
У силу цього Хікманів визнали винними у ненавмисному вбивстві дитини і засудили до 75 місяців тюремного ув`язнення. Це стало найбільш суворим покаранням для батьків-сектантів в історії Орегону. До 2011 року в штаті діяв закон, що пом`якшує покарання для віруючих, яким за аналогічний злочин загрожувало не більше 18 місяців в`язниці і 250 тисяч доларів штрафу.
Однак п`ять схожих випадків, що сталися за останні роки з членами "Церкви послідовників Христа", змусили законодавців штату скасувати виняток для віруючих. Проте адвокати Хікманів мають намір апелювати до скасованого закону, оскільки злочин було скоєно, коли він ще діяв.
 lenta.ru.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter