4-7 листопада в Москві пройде виставка-форум «Православна Русь — до Дня народної єдності. Руська Православна Церква — підсумки двадцятиріччя: 1991-2011 роки»

З благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з 4 по 7 листопада 2011 року в Москві в центральному виставковому залі «Манеж» пройде X Церковно-громадська виставка-форум «Православна Русь — до Дня народної єдності. Руська Православна Церква — підсумки двадцятиріччя: 1991-2011 роки».

В урочистій церемонії відкриття виставки 4 листопада в центральному виставковому залі «Манеж» візьмуть участь Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил та мер Москви С.С. Собянін. Початок об 11.00.

Виставка ознайомить глядачів із результатами праць останніх двох десятиліть з відродження церковного життя в Росії, Україні, Білорусі, Молдові, Казахстані, Прибалтиці та інших країнах, що входять до канонічного простору Московського Патріархату: розповість про понад 30 тисяч відроджених з руїн і побудованих заново храмів і монастирів у 191 єпархії Руської Православної Церкви на шести континентах, про соціальне служіння православних християн, відроджену церковну освіту й книговидавництво.

Виставка «Православна Русь» експонуватиметься у великих містах Росії та ближнього зарубіжжя протягом 2012 і 2013 років.

Експозицію створено з використанням сучасних мультимедійних та інтерактивних технологій. Кожен відвідувач зможе вибрати розділ, що його цікавить, або тему і самостійно вивчити їх.

На виставку з Тихвінського Успенського монастиря буде принесено чудотворну Тихвінську ікону Божої Матері.

Виставку-форум організовано за підтримки Московської Патріархії, Уряду Москви, виставкового об`єднання «Рестек» і компанії «Вомбат». Генеральний партнер виставки — компанія «Ростелеком».

Акредитацію на відкриття виставки проводить прес-служба Патріарха Московського і всієї Русі.

4 листопада вхід на виставку тільки за запрошеннями, 5-7 листопада вхід вільний.

Патріархія.ru

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram