РПЦ каже духовенству не знижувати планку свого духовного життя

19:14, 15 жовтня 2011
Православ`я
0

І "гостро переживати за людей"

«Служіння Церкви покликане змінювати життя людей на краще. Нам іноді здається, що рішення економічних завдань, які перед нами стоять, призведе до поліпшення нашого життя. Це наче прописна істина: чим більше грошей, чим краще економіка, чим краще інфраструктура, — тим краще життя. Однак це омана», — сказав Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил на прийомі від імені губернатора Калінінградської області, що відбувся 13 жовтня.

За словами Його Святості, можна мати прекрасну інфраструктуру, високі зарплати, високу продуктивність праці, а суспільство при цьому «буде пустим і буде саморозпадатися». «Ось для того, щоб цього ніколи не сталося в житті нашого народу, сьогодні і працює наша Церква», — підкреслив Святіший Патріарх.

«Є й ті, хто не поділяє наших переконань, хто вважає, що наша робота не має ніякого значення, — продовжив Святіший Владика. — Але коли я приїжджаю в Калінінградську область і бачу безсумнівні зміни, які відбуваються, в тому числі в духовному житті людей, я переконуюся, наскільки ця робота необхідна».

Предстоятель Руської Церкви з радістю відзначив, що «духовенство Калінінграда складається з молодих, добре освічених сучасних людей, які віддані Церкві Божій, які намагаються виховувати свою паству в високій християнській моральності і користуються авторитетом у людей».

Святіший Патріарх Кирил закликав священнослужителів «ніколи не знижувати планку свого духовного життя, любові до свого народу і завжди гостро переживати все те, що відбувається в житті людей, — підставляючи плече, даючи мудру пораду, допомагаючи у вирішенні непростих життєвих ситуацій».

Патріархія.ru

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter