П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

УБА потрапила до двох номінацій Оксфордського університету

Та Карпатський університет

За підсумками року Міжнародний Сократівський комітет (Оксфорд, Велика Британія) проводить нагородження кращих представників ділової, наукової та творчої громадськості СНД престижними європейськими нагородами.

Як повідомляє прес-служба УУБА – КаУ, рада експертів ухвалила рішення висунути Ужгородську українську богословську академію імені святих Кирила і Мефодія та Карпатський університет імені Августина Волошина на здобуття Міжнародної нагороди «Європейська якість» («EUROPEAN QUALITY») за відповідність наукової продукції та освітніх послуг європейським стандартам.

За поданням Міжнародного Сократівського комітету ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина професор, архімандрит Віктор (Бедь) увійшов до числа номінантів однієї з найпрестижніших міжнародних нагород – «Об`єднана Європа» («UNITED EUROPE AWARD») у номінації «За особистий внесок у розвиток європейської інтеграції». Це представлення символізує вищий ступінь міжнародного визнання високих досягнень у професійній діяльності.

Церемонія відбудеться в рамках Різдвяного прийому 12 грудня у залі урочистостей старовинної мерії Оксфорда.

Богословська освіта і наука в Україні
 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку