Благодійний різдвяний ярмарок на Майдані зібрав майже 285 тис. грн.

11:19, 10 січня 2011
Православ`я
0 0

9 січня, відбулась урочиста церемонія закриття Благодійного різдвяного ярмарку «Три мішечки. Від Миколая до Різдва». Майже 285 тис. грн. вдалось зібрати для семи українських сиротинців.Необхідну суму вдалось назбирати за допомогою пожертв, які люди здійснювали через банкомати «Приватбанку», а також кидали у скриньки, встановлені на Майдані Незалежності поруч із «трьома мішечками». У згаданій сумі враховані й гроші, котрі надходили від продажу товарів, що продавались у дерев’яних будиночках Благодійного ярмарку. Зокрема, йдеться про головні благодійні свічки, створені з пластів справжнього бджолиного воску. 

9 січня, відбулась урочиста церемонія закриття Благодійного різдвяного ярмарку «Три мішечки. Від Миколая до Різдва». Про підсумки 25-денного благодійного марафону з концертної сцени ярмарку розповів Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви протоієрей Георгій Коваленко.

Майже 285 тисяч гривень! Саме стільки грошей, за словами отця Георгія, вдалось зібрати для семи українських сиротинців: дитбудинок інтернатного типу для дітей дошкільного та шкільного віку “Барвинок”, м. Кіровоград; дитбудинок сімейного типу “Волоське”, Дніпропетровська обл.; дитбудинок сімейного типу “Горохуватка”, Київська обл.; Центр позашкільного виховання Кіровоградської міськради, загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. з утриманням дітей-сиріт та класами для дітей зі зниженим зором, м. Кіровоград; дитбудинок інтернатного типу Кіровоградської міськради “Наш дім”, м. Кіровоград; Черешенська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст., Чернігівська обл.; Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст. Рівненської облради, Рівненська обл.

Необхідну суму вдалось назбирати за допомогою пожертв, які люди здійснювали через банкомати «Приватбанку», а також кидали у скриньки, встановлені на Майдані Незалежності поруч із «трьома мішечками». У згаданій сумі враховані й гроші, котрі надходили від продажу товарів, що продавались у дерев’яних будиночках Благодійного ярмарку. Зокрема, йдеться про головні благодійні свічки, створені з пластів справжнього бджолиного воску.

А ще під час закриття Благодійного різдвяного ярмарку п’ять дітей, котрі написали листи святому Миколаю, отримали подарунки. Саме ті, про які мріяли й просили у Чудотворця. Втілити мрії в реальність допоміг Оргкомітет Благодійного ярмарку шляхом відбору найщиріших листів, а їх надійшло понад тисячу.

За подарунками від святого Миколая прийшли п’ятирічні Аня та Аліна Костюки та їх 4-річна сестричка Олександра. Дітки замовили у Миколая набори для творчості, щоб малювати. Натомість 9-річна Марія Громико вже давно мріяла про санчата у вигляді пластмасової тарілки. Саме про це дівчинка написала у листі. Рекордну кількість листів – п’ять екземплярів – надіслала святому Миколаю Вікторія Уколова. Усе – заради плюшевого ведмедика. Усі омріяні подарунки діти отримали з рук отця Георгія Коваленка.

Православіє в Україні

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter