Презентовано Концепцію розвитку церковно-державних відносин в галузі соцполітики

10:00, 17 червня 2010
Православ`я
0 0

Нові  ініціативи УПЦ

Відбулася презентація Концепції розвитку церковно-державних відносин в галузі соціальної політики та ініціатив УПЦ.

Як повідомляє офіційний сайт УПЦ, захід відбувся 16 червня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням керівника Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ архідиякона Сергія Косовського.

У ході зустрічі розглядалися питання співпраці Міністерства праці та соціальної політики України та Церкви у здійсненні спільних соціальних програм та проектів, спрямованих на надання допомоги нужденним. 

Окрім цього були розглянуті такі питання: зміна податкового законодавства на користь благодійників, запровадження загальнообов’язкової цивільної служби для молоді та запровадження в Україні «Національного дня милосердя».

Організатором заходу виступив Синодальний відділ благодійності і соціального служіння Української Православної Церкви.

У зустрічі взяти участь: заступник   Міністра праці та соціальної політики України Андрій Черкасов, голова Синодального відділу релігійної оствіти та катехізації  УПЦ єпископ Макарівський Іларій, голова Синодального Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, голова Синодального відділу «Місія Церква і медицина» протоієрей Геннадій Батенко, заступник голови Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї протоієрей Олег Мельничук, керівник соціальних проектів УПЦ протодиякон Іоан Діденко та інші.

Зрештою, на засіданні було прийнято рішення про підписання у майбутньому  угод  між Українською Православною Церквою та міністерствами, що працюють у соціальній сфері, зокрема, із міністерством  праці та соціальної політики України

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter