Президенти України та Росії помолились у Києво-Печерській Лаврі

11:04, 18 травня 2010
Православ`я
0 0

Президент Росії Дмитро Медведєв разом із Президентом України 17 травня відвідали Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де помолилися у Хрестовоздвиженському храмі монастиря.

Як повідомляє офіційний сайт УПЦ, молебень відправив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

Наприкінці богослужіння Архіпастир звернувся до перших осіб двох держав із словами настанови:

«Сьогодні Божою милістю ви прибули у цю древню, намолену, стільки бачившу на своєму шляху горя, печалі, зруйнувань і відновлення Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру. Тут почивають у нетлінних своїх мощах сто двадцять подвижників благочестя. І ми віримо у силу їх молитов за всіх нас, і особливо за тих, кому дані можливості керувати розумом та серцями людей і всього суспільства. Служіння це нелегке і ми розділяємо його з вами своєю молитвою до Бога і добрими нашими побажаннями. Нехай у ваших всіх справах будуть на першому місці стояти серце, а потім розум та нехай з Божою допомогою у вас все виходить, що ви задумали зробити для блага народу і во славу Божу», - сказав, зокрема він.

На згадку про перебування у Лаврі, Митрополит Володимир подарував Дмитру Анатолійовичу екземпляр факсимільного видання Пересопницького Євангелія та ікону преподобного Феодосія Печерського, а Віктору Федоровичу – образ преподобного Антонія Печерського.

В свою чергу Президент Росії Дмитро Медведєв підніс Блаженнішому Владиці Володимирську ікону Пресвятої Богородиці.

Після молебню голови України та Росії вклонилися чудотворному образу Успіння Пресвятої Богородиці та відвідали Лаврські Печери, де вклонились мощам преподобних угодників печерських.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter