У Київ прибула Курсько-Корінна ікона Божої Матері

16:35, 14 травня 2010
Православ`я
9 0

У храмі Всіх Святих з 13 до 22 травня

У четвер, 13 травня, до Києва прибула найбільша святиня Руської Православної Церкви Закордоном - Курсько-Корінна ікона Божої Матері «Знамення».

Як повідомляє головний сайт УПЦ, образ Богородиці був доставлений до столиці України з Мюнхена делегаціями Руської Православної Церкви Закордоном та Української Православної Церкви.

Чудотворний образ біля місця будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального Собору УПЦ зустріли Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Володимир, Первоієрарх Православної Церкви Закордоном митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон, архієпископи, єпископи, духовенство Київської єпархії та віряни.

Далі, хресною ходою поруч із місцем будівництва собору, святиня була доставлена на площу перед дерев’яним храмом Всіх Святих.

Тут перед іконою Пресвятої Богородиці Блаженніший Владика відправив молебень.

Перед початком богослужіння Владика Володимир звернувся до присутніх із архіпастирським словом.

«Божа Матір прийшла сьогодні на це святе місце, котре освячено для будівництва Кафедрального Собора на честь Воскресіння Її возлюбленного Сина. Ми віримо, що завжди Богоматір із нами і сьогодні у своєму чудотворному образі Вона благословляє нас, нахиляє голову перед Своїм Сином, молячись про наше спасіння. Нехай же милосердя Пречистої Діви Марії, Її непрестанна молитва та ходатайство будуть усім нам допомагати, нехай Господь за молитвами Своєї Матері благословить і храми наші, і Церкву нашу Святу, і державу нашу богохраниму, і усіх людей, які живуть у ній», - сказав він.

Після молебню ікона Пресвятої Богородиці була перенесена до Всесвятського храму, де їй молитовно вклонився Митрополит Володимир разом із співслужащими архієреями.

Курсько-Корінна ікона Божої Матері буде перебувати у храмі Всіх Святих з 13 до 22 травня.

Детальніше про цей образ Богородиці можна ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter