Митрополит Володимир звершив заупокійну літію біля могили Невідомого солдата

18:45, 09 травня 2010
Православ`я
0 0

Урочистості з нагоди 65-ї річниці перемоги в Великій Вітчизняній війні 9 травня розпочалися з церемонії покладання квітів та молитви біля могили Невідомого солдата в Парку Великої Слави.Молилися за упокій загиблих воїнів, спочилих від ран, закатованих у концтаборах та всіх, хто загинув під час Великої вітчизняної війни та після її завершення та покладали Квіти до могили Невідомого солдата Президент України Віктор Янукович, прем’єр-міністр України Микола Азаров, голова Верховної Ради України Володимир Литвин, ветерани Великої Вітчизняної війни, урядовці, військові, представники духовенства та громадськості. Очолив заупокійну літію Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Поруч з Блаженнішим Митрополитом молився учасник війни протоієрей Роман Косовський.Цього ж дня у Парку Слави було відкрито пам’ятник тричі Герою Радянського Союзу маршалу авіації Івану Кожедубу. 

Урочистості з нагоди 65-ї річниці перемоги в Великій Вітчизняній війні 9 травня розпочалися з церемонії покладання квітів та молитви біля могили Невідомого солдата в Парку Великої Слави. 

Молилися за упокій загиблих воїнів, спочилих від ран, закатованих у концтаборах та всіх, хто загинув під час Великої вітчизняної війни та після її завершення та покладали Квіти до могили Невідомого солдата Президент України Віктор Янукович, прем’єр-міністр України Микола Азаров, голова Верховної Ради України Володимир Литвин, ветерани Великої Вітчизняної війни, урядовці, військові, представники духовенства та громадськості. Очолив заупокійну літію Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир. Поруч з Блаженнішим Митрополитом молився учасник війни протоієрей Роман Косовський.

Цього ж дня у Парку Слави було відкрито пам’ятник тричі Герою Радянського Союзу маршалу авіації Івану Кожедубу.

Предстотель Української Православної Церкви також відвідав Парад Перемоги на Хрещатику.

В богослужбовому календарі Української Православної Церкви 9 травня є днем молитовного поминання загиблих воїнів. Цього дня в усіх православних храмах України звершуються заупокійні богослужіння, а також підносяться молитви за здоров ’я тих, хто дожив до святкування 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. 

http://orthodox.org.ua/uk/node/7133

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter