У Батурині представники УПЦ КП вшанували гетьмана Мазепу

13:02, 22 березня 2010
Православ`я
315 0

І загиблих під час Батуринської трагедії

У Батурині відзначали день народження видатного державно-політичного та культурного діяча, церковного благодійника, гетьмана України Івана Мазепи. Про це УНІАН повідомили у пресс-службі Чернігівської єпархії УПЦ Київського патріархату.
У свято Похвали Пресвятої Богородиці, єпископ Чернігівський і Ніжинський ІЛАРІОН звершив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі Цитаделі, після якої відслужив літію за упокій душі раба Божого Іоана і всіх, хто невинно загинув під час Батуринської трагедії.
Після заупокійної молитви архіпастир виголосив слово, у якому відзначив вагомий внесок, зроблений гетьманом Мазепою у розбудову української козацько-гетьманської держави, а також його благодійництво для утвердження і розвитку духовності та православної віри серед нашого народу. Після молитви відбулося покладання квітів до хреста, який був встановлений в пам’ять жертв Батуринської трагедії. Цього дня всі діти та молодь містечка мали змогу відвідати Цитадель та прилучитися до вивчення історії гетьманської столиці.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter