У Вінниці парафії УПЦ МП розділились на два окремі благочиння

16:10, 11 березня 2010
Православ`я
504 0

Задля поліпшення управління

Розпорядженням архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського СИМЕОНА Вінницьке міське благочиння розділене на два окремих.

Про це кореспонденту УНІАН повідомили у прес-службі Вінницької єпархії УПЦ МП.

За повідомленням, у Хрестовоздвиженському храмі м. Вінниці під головуванням архієпископа Вінницького і Могилів-Подільського СИМЕОНА відбулися загальні збори духовенства м. Вінниці. На зборах було зачитано розпорядження правлячого архієрея №070 про розподіл Вінницького міського благочиння на два окремих. Як йдеться в документі, благочиння було розділене «у зв`язку зі збільшенням кількості парафій у м. Вінниці та з метою покращення духовно-адміністративного управління ними».

До складу першого Вінницького міського благочиння увійшли парафії: Хрестовоздвиженського храму, собору Різдва Пресвятої Богородиці, храмів: Свято-Воскресенського , Чуда архістратига Михаїла, святителя Миколая (музей-садиба М.Пирогова), Свято-Покровського, святого апостола Андрія Первозванного, святого великомученика Димитрія Солунського, Свято-Троїцького, Свято-Вознесенського, Стрітення Господнього, преподобного Лаврентія Чернігівського, ікони Пресвятої Богородиці «Скоропослушниці», святого благовірного князя Олександра Невського, ікони Пресвятої Богородиці «Цілительниця».

До складу другого Вінницького міського благочиння увійшли парафії: храму святого апостола Іоанна Богослова, храмів: святого великомученика Георгія Побідоносця (р-н Водоканалу), святого праведного Іоанна Кронштадтського, святого великомученика Пантелеймона, святого великомученика Георгія Побідоносця (вул. Коцюбинського), святих Косьми і Даміана, Свято-Успенського, Свято-Миколаївського (старе місто), священномученика Володимира, митрополита Київського, святого мученика Трифона, преподобної Марії Єгипетської, блаженної Ксенії Петербурзької, Свято-Тихонівського, Христа Спасителя, Свято-Покровського, священномученика Макарія, митрополита Київського, преподобного Феодора Острозького (храм ікони Пресвятої Богородиці «Помічниця в пологах).

У зв’язку з розподілом Вінницького благочиння було скасовано посаду благочинного храмів м. Вінниці та звільнено з цієї посади за власним бажанням настоятеля Хрестовоздвиженського храму протоієрея Миколая ДАВИДОВСЬКОГО. Владика СИМЕОН своїми наказами також призначив благочинних І та ІІ Вінницьких міських благочинь. Ними стали відповідно клірик Хрестовоздвиженського храму протоієрей Богдан МАЛІНОВСЬКИЙ та настоятель храму апостола Іоанна Богослова протоієрей Василій СОНІН.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter