Предстоятель УПЦ привітав Януковича з обранням Президентом

11:40, 16 лютого 2010
Православ`я
945 0

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України в телефонній розмові від імені єпископату, духовенства та віруючих Української Православної Церкви привітав Віктора Федоровича Януковича з обранням Президентом України.

Того ж дня було направлено і офіційне вітання від Української Православної Церкви.

ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ
ЯНУКОВИЧУ В.Ф.

Шановний Вікторе Федоровичу!

Від Повноти Української Православної Церкви — її єпископату, духовенства та мирян — вітаємо Вас з обранням на відповідальний пост Президента України.

Президентське служіння, до якого Вас покликав Господь, наскільки почесне, настільки ж й відповідальне. Господь вручає у Ваші руки керування державою з багатомільйонним та багатонаціональним народом. Глава держави, як голова великої родини, має піклуватися про країну і в цілому, і про кожного зокрема. Про це було сказано Вами у передвиборчій програмі. Люди повірили Вам. Виправдайте довіру людей.

Україна – традиційно православна держава. Ми знаємо, що у Вас є чітке усвідомлення цього. Віримо, Ви розумієте, що без духовної складової, основою якої є Божий Закон, неможливий повноцінний розвиток нашої держави.

Прикликаємо Боже благословення на Вас та молимося за Богом бережену державу нашу, її владу та воїнство. Нехай під час Вашого Президентства в повноті збудуться літургійні слова, якими Церква молиться Богу за Вас і за все керівництво держави: «Дай їм, Господи, мирне правління, да і ми в спокої їх житимемо тихим і мирним життям в усякому благочесті і чистоті».
З повагою
† Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter