Кожен із українців хоча б раз у житті звертався до святителя Миколая

12:58, 19 грудня 2009
Православ`я
477 0

Митрополит Володимир у Барі

Кожен із українців хоча б раз у житті звертався за допомогою до святителя Миколая й отримував її. Про це сказав сьогодні у своєму вітальному слові до співвітчизників предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Володимир під час Божественної Літургії у крипті базиліки святого Миколая в Барі (Італія), повідомляє офіційний сайт УПЦ.
Зокрема, Митрополит Володимир нагадав, що цей святий «допомагає людям на суші й на морі, у в`язницях і лікарнях – кожній людині, яка просить його допомоги. Він допомагає Церкві й суспільству».
«Відтоді, як жив на землі й творив подвиги святитель Миколай, минуло 17-ть століть. Незважаючи на час, що розділяє нас, він, як і раніше, для всіх живий. Він чує всі прохання людські й даною йому від Бога благодаттю не лише виконує їх, але й випереджає.
Святитель Миколай - один із небагатьох святих Церкви Христової, якого вшановують не лише православні люди, але й всі християни і навіть нехристияни. Це дуже показово, оскільки до порожнього колодязя за водою ніхто не піде», - зазначив Митрополит Володимир.
За богослужінням Митрополит пом’янув українців, чиї імена були у поминальних записочках, що надійшли на електронну скриньку офіційного сайту УПЦ.
Як повідомляв УНІАН –Релігії, 18 грудня Митрополит Володимир прибув до міста Барі, що на півдні Італії. Саме тут у домініканському монастирі ще з кінця ХІ століття почивають мироточиві мощі святителя Миколая Чудотворця, пам`ять якого Православна Церква вшановує 19 (6) грудня. Одразу з аеропорту предстоятель УПЦ приїхав до базиліки святого Миколая. Тут у крипті над мощами святителя Предстоятель Української Православної Церкви він відправив молебень з акафістом Мирлікійському чудотворцю. Аби помолитися разом з Предстоятелем біля мощей святого Миколая до Барі прибули паломники з України.
Після молебна Архіпастир у супроводі архієреїв, священників та мирян прибув до подвір’я Руської Православної Церкви в Барі. Тут Блаженніший Митрополит Володимир молився у вівтарі під час святкової Всеношної. Блаженніший подарував руському храму в Барі ікону з частками мощей преподобних Києво-Печерских.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter