Перший всеукраїнський фестиваль православних ЗМІ пройде з 9 по 12 жовтня 2009 року в рамках VII Міжнародного фестивалю «Покров».

Про це повідомляє сайт УПЦ.

З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира організовує захід Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, який очолює прес-секретар Предстоятеля УПЦ протоієрей Георгій КОВАЛЕНКО. Інформаційні партнери фестивалю - офіційний сайт УПЦ, «Церковна православна газета», Інтернет-портал «Православіє в Україні», телеканал «Глас».

У рамках фестивалю заплановано роботу круглого столу на тему: «Слово про Церкву в сучасному світі: християнські принципи журналістики», фестиваль-презентацію регіональних православних інформаційно-просвітницьких проектів, засідання клубу головних редакторів, виставку православних ЗМІ, знайомство з роботою телеканалу «Глас» та прес-офісу УПЦ.

За результатами голосування учасників буде визначено найкращі друковані, аудіо-, теле- та Інтернет-проекти Української православної церкви.

До участі в роботі запрошуються офіційні представники єпархій Української православної церкви, відповідальні за роботу єпархіальних ЗМІ, а також православні журналісти, які співпрацюють із церковними мас-медіа, ведуть власні інформаційні проекти чи пишуть на церковну тематику.

Усі, хто бажають, проте не матимуть змоги взяти участь у заході особисто, зможуть стати віртуальними учасниками фестивалю - на сайті, що розпочне свою роботу до дня відкриття. Зареєструвавшись, ви зможете розміщувати свої доповіді, виступи, залишати відгуки, ділитися думками, а також презентувати свій медіа-проект та взяти участь у конкурсі, що проводитиметься під час роботи фестивалю.

Для участі необхідно подати заявку, заповнити форму презентації свого ЗМІ, надіславши ці відомості на електронну адресу festzmi@gmail.com не пізніше 1 жовтня.

На всі дні роботи фестивалю учасники забезпечуються проживанням та частковим харчуванням (сніданок). Реєстраційний внесок за одного учасника - 500 грн.

За додатковою інформацією слід звертатися за телефоном: 8 (044) 255 12 58.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram