Священний синод УПЦ під головуванням Блаженнішого Митрополіта Київського і всієї України ВОЛОДИМИРА ухвалив рішення про позбавлення сану священика колишнього клірика Вінницької єпархії протоієрея Олега БАБАКА.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Вінницької єпархії Української православної церкви Московського патріархату, підставою для такого рішення, як йдеться в Рапорті архієпископа СИМЕОНА, на підставі якого Синодом було прийняте рішення, стали дії о. Олега, який, “прикриваючись саном священика, виступав у ролі народного цілителя, застосовував методи, що суперечать вченню Церкви”.

У повідомленні прес-служби Вінницької єпархії УПЦ МП зазначається, що приводом для ухвалення Синодом такого рішення, став перехід священика до Київського патріархату.

“На підставі поданого Рапорту, Правил Святих Апостолів 31, 39, 55; 14 правила Двукратного Собору, за ухилення в розкол” протоієрей Олег БАБАК був позбавлений сану”, - наголошує прес-служба. При цьому Вінницьке єпархіальне управління повідомляє, що “віднині, згідно з церковними канонами, О.БАБАК не має права звершувати богослужінь, носити духовний одяг, давати священицьке благословення”. Окрім того, УПЦ заявляє, що “вичитки і молебні О.БАБАКА не мають церковного благословення.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram