10 серпня розпочалася дводенна архіпастирська поїздка Блаженнішого Митрополита Володимира до Житомирської єпархії.

Мета поїздки - участь в урочистостях з нагоди 15-річчя архієрейської хіротонії та 45-річчя з дня народження архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Гурія, повідомляє сайт УПЦ.

Учора, 10 серпня, Предстоятель Української Православної Церкви відвідав Свято-Анастасіївський жіночий монастир міста Житомир.

Спочатку він відслужив панахиду за спочилою попередньою настоятелькою обителі схімонахинею Рафаїлою (Чернецькою).

Далі Митрополит здійснив чин поставлення нової ігумені монастиря у храмі на честь преподобного Сергія Радонезького. Нею стала колишня черниця Свято-Троїцького Корецького жіночого монастиря Михаїла (Фурманець).

Після проголошення молитов Архіпастир вручив їй ігуменський посох.

Блаженніший Владика звернувся до настоятельки монастиря, черниць та прочан зі словами настанови: "Я хочу побажати вам, дорога матушка і сестри во Христі, Божої допомоги, допомоги на всякий час творити добрі справи, мати послух до старших і до Церкви взагалі, для того, щоб допомогти людям знайти шлях до Бога – Джерела всякого натхнення, всякої сили, чудес і благодаті. Я бажаю усім вам хвалити Бога, дякувати Богу, молити Бога, щоб простив нам гріхи вольні чи невольні, щоб наставив нас на дорогу, що веде до Бога, щоб дав нам віру і благочестя".

Також Митрополит Володимир на згадку про відвідини обителі подарував ікону Пресвятої Богородиці, у відповідь отримавши вишиту ікону Таємної Вечері.

Насамкінець, Блаженніший Владика благословив усіх присутніх іконками Почаївської Божої Матері.

Наразі в монастирі ведеться будівництво величного собору на честь святої Анастасії Римлянині. Загальне число насельниць обителі становить близько З0 осіб, із них 10 насельниць прийняли чернечий постриг.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram