21 липня в Кременчуку Полтавської області відбудеться хресна хода і прощання з мощами св. Димитрія Ростовського, які з 9 червня перебувають в Кременчуцько-лубенській єпархії Української православної церкви.

Як повідомив УНІАН єпископ Кременчуцький і Лубенський Володимир, 9 червня в єпархію для поклоніння привезена часточка мощів свт. Димитрія Ростовського.

«Протягом місяця ця святиня відвідала найвіддаленіші райони області, де всякий бажаючий зміг особисто попросити молитов і заступництва у Великого Святителя. Святі мощі Димитрія Ростовського відомі тим, що біля них відбуваються десятки чудотворних зцілень», - сказав єпископ Кременчуцький і Лубенський Володимир.

За його словами, завтра мощі будуть доставлені в Козельщанський жіночий монастир, де пробудуть до 20 липня, а потім їх привезуть до Кременчука. У місті на 21 липня запланована хресна хода центральними вулицями і прощання з мощами св. Димитрія Ростовського.

Нагадаємо,  Димитрій Ростовський  - один з відомих діячів  Православної Церкви, прославлений пастир і проповідник, драматург і публіцист, літописець і агіограф.

Ростовський владика став першим святим, канонізованим в Синодний період історії Російської Церкви. Його прославлення стало єдиною спільноруською канонізацією впродовж всього XVIII століття. Ростовському Святителеві було призначено стати першим святим Російської імперії.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram