Перша в Україні моторизована хресна хода  «Акція історичного примирения – хресна хода  культурно-історичними місцями України», присвячена 300-річчю Полтавської битви, відбудеться 7–9 липня. Як повідомили УНІАН у прес-офісі Української Православної Церкви, байкери вирушать за маршрутом: Київ – Полтава – Запоріжжя – Севастополь.

Акція розпочнеться 7 липня об 11.30 біля резиденції Предстоятеля УПЦ (Київ, І. Мазепи, 25, корп. 70), де моторизовану хресну ходу благословить Блаженніший Митрополит Володимир.

За даними прес-офісу УПЦ, цього ж дня у Полтаві байкери візьмуть участь у панахиді на полі Полтавської битви та встановлять пам’ятний хрест з написом «Вічна пам`ять воїнам, що поклали життя за віру і Батьківщину».

Також панахиду по загиблих козаках-захисниках Вітчизни буде відправлено 8 липня у Запоріжжі на острові Хортиця.

Завершиться хресна хода на мотоциклах 8 липня у Севастополі, де у Володимирському храмі – на місці хрещення рівноапостольного князя Володимира – буде відправлено подячний молебень.

Як додали у прес-офісі УПЦ, організаторами хресної ходи виступили Військовий відділ Київської єпархії УПЦ, Синодальний відділ УПЦ «Церква і культура»,  Київській міській автомотоклуб та Міжнародний автомотоклуб «Нічні вовки».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram